Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія – це протезування зубів, яке дозволяє відновити жувальну функцію і цілісність зубного ряду. У клініці «ДіОДі» у Івано-Франківську здійснюються професійні послуги з протезування зубів і повне відновлення зубного ряду. Наші лікарі виконують дані заходи з урахуванням передових наукових та прикладних знань і методик. Кожному пацієнту гарантований індивідуальний підхід та підбір найбільш відповідного методу протезування з оптимальним результатом.

Ми здійснюємо лише комплексний підхід, проводячи консультацію з лікарями суміжних спеціальностей, проводимо діагностику та визначаємо детальний план лікування, його вартість та терміни виконання. В ортопедичній стоматології треба також тісно співпрацювати з терапією для профілактики можливих деформацій та найефективнішої діагностики.

В нашій клініці вам запропонують такі види протезування:

  1. Незнімне протезування –протези встановлюються на довготривалий термін і не вимагають регулярного зняття та догляду. Дозволяє відновити жувальну та естетичну функціі зубів.
  2. Знімне протезування –використовується у випадках, коли немає можливості встановити незнімну конструкцію. Такий протез вимагає регулярного догляду та чищення. Його легко знімати та встановлювати назад у ротову порожнину.

Ми використовуємо сучасні матеріали та обладнання – звертайтесь до нас за гарною посмішкою!

Заказать звонок

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Пожалуйста, отметьте, что Вы не робот! :)

Написать нам

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)