Зуботехнічна лаборатория

Зуботехнічна лабораторія – це один із важливих напрямків роботи клініки «ДіОДі» в Івано-Франківську. Оскільки ми пропонуємо нашим пацієнтам комплексний підхід до вирішення стоматологічних проблем, то створення зуботехнічної лабораторії було логічним кроком. Ми прийняли на себе відповідальність за всі етапи лікування ваших зубів. Таким чином коло замкнене, і ми надаємо весь спектр стоматологічних послуг високої якості їх виконання.

Це дало нам змогу вирішувати найскладніші завдання і допомагати пацієнтам долати будь-якістоматологічні проблеми. Інноваційні методики, що застосовуються унашій зуботехнічній лабораторії, дозволяють нашим замовникам знову радіти своїй усмішці. У нас успішно виготовляються всі можливі види протезів.

Зуботехнічна лабораторияЗуботехнічна лабораторияЗуботехнічна лабораторияЗуботехнічна лабораторияЗуботехнічна лаборатория

Переваги нашої зуботехнічної лабораторії.

  1. Персонал. Нашою головною цінністю є наш персонал та його професіоналізм. Ми відповідально підходимо до підбору спеціалістів. Співробітники періодично навчаються новим технологіям, крім того вони регулярно відвідують курси та семінари, як в Україні, так і за кордоном, що дозволяє невпинно підвищувати їх кваліфікацію.
  2. Сучасне обладнання. Наша лабораторія оснащена високотехнологічним обладнанням від іменитих зарубіжних виробників. Наявність сучасного та  інноваційного обладнання укупі з багатим досвідом фахівців забезпечує можливість виготовлення протезів найкращої якості.
  3. Інноваційні технології. Дякуючи застосуванню передових методик попереднього моделювання зубів ми працюємо безпомилково, а всі виготовлені нами протези ідеально відповідають бажанням пацієнтів і завданням стоматологів. Ми постійно вдосконалюємо свою майстерність, вивчаючи нові технології виготовлення протезів.
  4. Протезування з гарантією високої якості. Наша зуботехнічна лабораторія пропонує послуги протезування в Івано-Франківську з якісним результатом і за доступними цінами. Вартість робіт залежить від виду протеза і складності його виготовлення, тому ціни на різні послуги можуть істотно відрізнятися, залишаючись при цьому конкурентоспроможними. Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів, тому завжди готові виготовити якісний і надійний протез відповідно до вашого бюджету.

Зуботехнічна лабораторія зарошує до співпраці лікарів-стоматологів.

Звертатись за тел:
+38 (0342) 77-47-95
+38 (050) 537-76-57
+38 (067) 343-60-10

Провідні спеціалісти лабораторії
Директор, провідний зубний технік Джус Олег Дмитрович
Директор, провідний зубний технік Джус Олег Дмитрович
Зубний технік Мадерук Юрій Васильович

Замовити дзвінок

Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено. В наближчий час ми Вам відповімо Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)

Написати нам

Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено. В наближчий час ми Вам відповімо Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)