Хірургія

Хірургічна стоматологія – це один із найважливіших напрямів роботи лікарів-стоматологів. В нашій клініці «ДіОДі» у Івано-Франківську вам запропонують безболісне хірургічне втручання з ефективними методами анестезії та під контролем анти-спід та анти-гепатит систем.

На жаль, профілактика не завжди допомагає при стоматологічних захворюваннях, тоді на допомогу приходить хірургія, яка допомагає вирішити питання більш радикальним методом. Такі операції, як просте та атипове видалення зубів, усунення новоутворень у порожнині рота, імплантація зубів та хірургія ясен проводяться в нашій клініці досвідченими стоматологами.

Оскільки зберегти зуб – це чи не найважливіша задача будь-яких лікарів, то рішення про його видалення приймається лише після ретельного та обґрунтованого діагнозу та консультації з суміжними спеціалістами. Кожен зуб для нас, як останній, тому ми боремось за його збереження до останнього.

Наші лікарі мають високу кваліфікацію та зроблять усе, щоб операція пройшла безболісно та з найшвидшим терміном загоєння. При видаленні зуба ми гарантуємо, що у всіх випадках процедура буде проходити з використанням найсучасніших, найефективніших хірургічних методик.

Заказать звонок

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Пожалуйста, отметьте, что Вы не робот! :)

Написать нам

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)