Послуги

Клініка «ДіОДі» в Івано-Франківську турбується про кожного з пацієнтів. Наші лікарі використовують лише сучасні та ефективні методи лікування. Ми беремо на себе відповідальність за кожну зроблену роботу, за кожен ваш зуб. Тому в нашій клініці ви зможете отримати всі види послуг, необхідні для вирішення різних стоматологічних проблем: починаючи з гігієни ротової порожнини та закінчуючи протезуванням.

Ми пропонуємо наступні послуги:

  1. терапевтична стоматологія, включаючи реставрацію, ендодонтію, гігієну ротової порожнини, лікування карієсу та пародонту;
  2. ортопедична стоматологія, що включає незнімне та знімне протезування;
  3. хірургія;
  4. імплантологія;
  5. рентгенографія.

Треба зауважити, що всі ці послуги при необхідності ви зможете отримати в нашій клініці, не витрачаючи свій час на пошуки потрібних спеціалістів. У нас є сучасне обладнання та лікарі, які нададуть вам необхідну допомогу по любій із стоматологічних проблем. При потребі всі вони беруть участь у лікуванні на консультативному рівні.

Ми працюємо на рівні високої відповідальності перед нашими клієнтами. Та надаємо лише якісні професійні послуги, працюючи виключно в інтересах пацієнта!

Заказать звонок

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Пожалуйста, отметьте, что Вы не робот! :)

Написать нам

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)