Професійна гігієна ротової порожнини

Професійна гігієна порожнини рота – це комплекс заходів, що спрямований на зняття зубних відкладень (зубного каменю і нальоту), полірування і ремінералізацію зубів. Це необхідна процедура, яка проводиться регулярно всім пацієнтам стоматологічної клініки. «ДіОДі» пропонує вашій увазі професійну гігієну ротової порожнини за допомогою ультразвукового апарату та з використанням методу AIR FLOW чистки.

Ультразвукова чистка зубів – це один з найсучасніших і найбезпечніших способів професійного чищення зубів. За допомогою професійно підібраної частоти коливань ультразвуку можна без дискомфорту та пошкодження емалі видалити будь-які зубні камені на наліт. Рекомендується для профілактики утворення зубного каменю та нальоту.

AIR FLOW чистка застосовується для видалення пігментації і м'якого нальоту з поверхні зубів. Вона працює таким чином: наліт знімається за допомогою струменя із сумішшю порошку на основі бікарбонату натрію (сода), води та стисненого повітря. В результаті такої обробки видаляється наліт і поверхнева пігментація у важкодоступних ділянках. Процедура швидка та безболісна.

Професійне чищення зубів методом – це наша робота і запорука вашого здоров'я!

Заказать звонок

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Пожалуйста, отметьте, что Вы не робот! :)

Написать нам

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)