Професійне відбілювання

Нашу привабливість багато в чому визначає саме посмішка, тому сьогодні великою популярністю користується відбілювання зубів. Це унікальна стоматологічна процедура, що дозволяє досягти косметичного результату за короткий проміжок часу, перетворивши неідеальну посмішку, що дала нам природа, на сліпучу та привабливу.

Професійне відбілювання складається з курсу заходів, що спрямовані на освітлення зубів та передбачають розробку індивідуального графіку стоматологом. Перед початком самої процедури обов'язково проводиться консультація у лікаря та професійна чистка зубів. Для ефективного результату потрібно видалити зубний наліт, камінь, над всіх поверхнях зуба, а також підібрати індивідуальні засоби гігієни для зміцнення емалі зубів.

З цією метою застосовують певні препарати, а також додаткові пристосування та обладнання. Безпечно та швидко можна провести процедуру відбілювання зубів у клініці «ДіОДі» в Івано-Франківську. Ми пропонуємо ефективну систему хімічного відбілювання зубів, яка проводиться без теплової дії на тканини зубу та пульпу. Цей метод абсолютно комфортний та безболісний.

Заказать звонок

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Пожалуйста, отметьте, что Вы не робот! :)

Написать нам

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)