Лікування захворювань парадонту (ясен)

Лікування захворювань пародонту – це довгий процес, але на щастя, в наш час безболісний. Клініка «ДіОДі» пропонує вашій увазі послуги досвідчених лікарів, які мають величезний досвід та найсучасніше обладнання для комфортного та безболісного лікування ваших ясен. Ми використовуємо лише комплексний підхід діагностиці та лікуванні пародонту.

Пародонт - це тканини навколо зубів, що виконують функцію фіксації зуба в альвеолі – зубній лунці. Саме в них виникають запальні процеси, що можуть спричинити ураження кісткової тканини, що оточує та підтримує зуби.

Найчастішими захворюваннями пародонту є:

  1. гінгівіт або запалення ясен, що виникає із-за накопичення зубного нальоту. Найчастіше причиною є неправильні гігієна порожнини рота та чистка зубів.
  2. пародонтит – пошкодження кістки та зв'язок, що утримують зуби; своєчасне лікування може зупинити подальший розвиток захворювання;
  3. пародонтоз – ураження пародонту або комплексу тканин, що оточують корінь зуба.

Варто пам'ятати, що більшості захворювань пародонту можна уникнути за допомогою своєчасного звернення до лікаря та ретельного виконання всіх гігієнічних заходів.

Заказать звонок

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Пожалуйста, отметьте, что Вы не робот! :)

Написать нам

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)