Незнімне протезування.

Клініка «ДіОДі» у Івано-Франківську пропонує вашій увазі наступні види незнімного протезування:

  1. Метало-керамічні коронки. Вони стали сьогодні найпопулярнішими, дякуючи влучному поєднанню міцності та довгого терміну експлуатації. Також не останнім чинником є високий естетичний вигляд. Універсальні у використанні та надійні метало-керамічні коронки стануть в нагоді для багатьох випадків протезування: виготовлення мостовидних протезів, відновлення зубів після травм та ускладнень карієсу.
  2. Коронки керамічні на основі діоксиду цирконію є одним з найсучасніших методів протезування, що відрізняються не тільки прекрасними естетичними даними, але і високою точністю виконання, більш тривалим періодом експлуатації, відмінною сумісністю з тканинами зуба, а також величезну міцність.
  3. Вініри та люмініри – це найбільш сучасне, безпечне і ефективне рішення для відбілювання та реставрації зубів. За допомогою вінірів та люмінірів можна вирішити одночасно декілька проблем естетичного характеру, бо вони є своєрідним щитом, що здатний приховати різні недоліки зубів.

Звернувшись у нашу клініку, ви будете впевнені у своїй посмішці!

Заказать звонок

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Пожалуйста, отметьте, что Вы не робот! :)

Написать нам

Спасибо! Ваше сообщение отправлено. В ближайшего времени мы Вам ответим Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)