Імплантологія

Клініка «ДіОДі» в Івано-Франківську пропонує вам послуги з імплантології або імплантації зубів. Наші лікарі мають в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання та матеріали, а також гарантують найкращі результати лікування. Ваш імплантат буде міцним та довговічним, а головне, не відрізнятиметься від всіх інших зубів.

Імплантація зубів – найперспективніший, актуальний і затребуваний напрямок в сучасній стоматології та протезуванні. Це технологія вживлення стрижня в кісткову тканину з подальшою установкою коронки, успішно практикується вже не одне десятиліття. Імплантація імпланта замість відсутнього зуба без обточування сусідніх здорових зубів (як у випадку з мостовидними протезами) є однією з головних переваг даного методу.

Ми проводимо імплантацію двома способами: класичним та одномоментним. В першому випадку процедура проводиться після того, ясна вже загоїлись після видалення зубу. А друге рішення дозволяє вживити імплантат одразу після операції. В кожному випадку рішення приймається колегіально разом з пацієнтом.

Рівень професіоналізму наших лікарів і їх досвід підтверджуються не лише відповідними сертифікатами і дипломами. Кількість вдячних пацієнтів вже досягла того рівня, коли нас радять та рекомендують наших спеціалістів. Тому ми впевнено надаємо гарантію на свою роботу та обрані імплантати.

Замовити дзвінок

Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено. В наближчий час ми Вам відповімо Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)

Написати нам

Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено. В наближчий час ми Вам відповімо Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)