Рентгенографія

Діагностика в клініці «ДіОДі» проводиться за допомогою сучасного обладнання, яке дозволяє зробити якісний знімок одного або декількох зубів. Рентгенографія застосовується в стоматології вже багато років як для діагностики різних захворювань, так і для контролю якості проведеного стоматологічного лікування. Рентгенологічне дослідження проводиться за допомогою просвічування потрібних для вивчення зубів рентгенологічним випромінюванням.

Наша клініка оснащена новітнім обладнанням, а лікарі мають відповідні знання та навички їх використання. Наші прилади дозволяють отримати знімок ідеальної якості, що важливо для точної діагностики;

Зробити рентген зубів також важливо наприкінці лікування, щоб переконатися у якісному виконанні робіт стоматологом. Це просто необхідно робити, наприклад, після пломбування каналів або виправленні прикусу.

Рентген зуба у Івано-Франківську ви можете провести в нашій клініці, тому що тут працюють грамотні спеціалісти, які можуть кваліфіковано оцінити стан кісткової тканини щелепи та скласти необхідний план для майбутнього терапевтичного або ортопедичного лікування.

Увага! Оновлення обладнання! Комп'ютерна рентгенографія!

Нашою клінікою було придбано нове сучасне обладнання для рентгеногорафіі - візіограф Fona CDRelite.

Переваги та особливості візіографа Fona CDRelite:

 • Він забезпечує чудову якість зображення при мінімальному опроміненні.
 • Якість зображення з високою роздільною здатністю що забезпечує максимальну деталізацію для точного діагнозу. Система розроблена компанією Schick (США) та є основою сучасних візіографіческіх датчиків з найкращею якістю зображення.
 • Просте і комфортне використання як для горизонтальних так і вертикальних знімків.
 • Сучасне програмне забезпечення, яке виконує різні діагностичні завдання, має також можливість ведення бази даних пацієнтів.
 • Зручний у використанні, це єдиний в світі візіограф зі знімним кабелем.
 •  

  Всі ці функції дозволяють проводити рентгенографію для наших пацієнтів на найвищому рівні та забезпечувати якісне лікування!

  Замовити дзвінок

  Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено. В наближчий час ми Вам відповімо Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)

  Написати нам

  Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено. В наближчий час ми Вам відповімо Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)