Коментарі  

# Сергій 11.02.2023, 12:07
На початку лютого 2023р. відвідав стоматологію ДіОДі за адресою вул. Дорошенка 18а. Приємно здивувало все. Від дзвінка на вхідні двері до квітів у горщиках. Дизайн клініки не нав'язливий, заспокійливий. Чистота та порядок до останнього куточка ідеальні. Все чисто, гарно, стерильно.
Зустрічають гарні дівчата, які випромінюючи променисті посмішки з доброзичливістю та увагою відповідають на всі твої дурні питання. На мене чекали досить довгі і складні маніпуляції із зубами, але лікар-стоматолог Лабій Надія Анатоліївна віртуозно виконувала свою роботу. Хоча кілька разів я мимоволі намагався відкусити їй пальці, її реакція була блискавичною і з посмішкою вона 2год. 18хв. продовжувала свою роботу. Їй асистувала медсестра Ніколішин Богдана.
Вражає злагодженість та взаєморозуміння їх у роботі. Одне слово напівпошепки Надії Анатоліївни чи просто погляд очима й Богдана опинялася у потрібному місці у потрібний час. Вона пурхала як метелик. У результаті їм вдалося досягти результату - грамотного та професійного. Велике спасибі дівчата, удачі Вам та ДіОДі загалом! З ув. Нецвєтаєв С.Г.
Тепер гризу сиру моркву.
Відповісти
# Андрій 16.04.2019, 15:33
Лікувався у лікаря Макарчука Романа Юрієвича. Прийом був швидким , якісним та безболісним . Щодо лікаря - професіонал своєї справи . Рекомендую!
Відповісти
# Карина 19.05.2017, 11:26
Задоволена роботою лікаря Сковороднєва, лікував зуб, ставив пломбу. Результатом задоволена. Рекомендую.
Відповісти
# Виталий 13.03.2017, 11:54
Мы сами из Киева. Были проездом в Ивано-Франковске . Внезапно заболел зуб, обратились в клинику. Главный врач проконсультирова л и порекомендовал сделать пломбу. Все сделали оперативно и качественно. Спасибо за работу.
Відповісти
# Марія 13.03.2017, 10:46
Я задоволена лікуванням у цій клініці, якість та організація на високому рівні, обладнання все нове. Рекомендую!
Відповісти
# Олена 07.08.2016, 22:35
Якість лікування нам одразу підішла, нарешті знайшли те що так довго шукали.
Відповісти

Додати коментар

Замовити дзвінок

Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено. В наближчий час ми Вам відповімо Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)

Написати нам

Дякуємо! Ваше повідомлення відправлено. В наближчий час ми Вам відповімо Щось пішло не так. Повторіть спробу пізніше :( Будь ласка, поставте позначку, що Ви не робот! :)