+38 (0342) 77-47-95
+38 (050) 537-76-57
+38 (067) 343-60-10

Пломбування усіх видів карієсу

Клініка «ДіОДі» пропонує вашій увазі пломбування усіх видів карієсу. Головне в лікуванні карієсу – це своєчасне звернення до лікаря, при найменшому дискомфорту та болю ви повинні потурбуватися про свої зуби! Саме зволікання може привести до ускладнень та прискорення процесу руйнування зуба, а потім і до переходу запалення на інші тканини. Тому, якщо ви хочете, щоб ваші зуби завжди були здоровими, а посмішка привабливою, необхідно дотримуватися правил гігієни, регулярно ходити на профілактичні огляди і вчасно проводити лікування зубів.

Сучасні технології в нашій клініці дозволяють ефективно і безболісно вирішувати будь-які проблеми і проводити пломбування усіх видів карієсу на найвищому рівні. Ми знаємо точно, що безнадійних випадків не буває, кожен зуб можна врятувати та відновити його функціональність, а вас позбавити болю та дискомфорту.

Наші лікарі проводять пломбування, використовуючи лише індивідуально підібрані сучасні пломбувальні матеріали: фотополімери, склоіномери та ормокери. Вони не лише допомагають відновити функціональність ваших зубів, а й відтворити природній зовнішній вигляд пошкоджених ділянок. Це дуже важливий аспект для вашої ідеальної посмішки!

Замовити дзвінок

...

Написати нам

...