+38 (0342) 77-47-95
+38 (050) 537-76-57
+38 (067) 343-60-10

Ендодонтія (лікування кореневих каналів)

Ендодонтія – це розділ терапевтичної стоматології, який вивчає лікування каналів зуба та його тканин. Таке лікування потрібне, коли виникають ускладнення карієсу (пульпіт, періодонтит), а також при травмах зубів і іноді при підготовці до протезування. Ендодонтія в стоматології також має окрему групу показань – це повторне лікування зубів з раніше безуспішно вилікуваними каналами.

Метою практичної ендодонтії є попередження розвитку або ліквідація вже наявних вогнищ запалення навколозубних тканин і зубного нерва, що є однією з найпоширеніших причин втрати зубів. Після їх усунення зубну порожнину ретельно очищують та обробляють, а потім пломбують. Анестезія забезпечує безболісність проведеного лікування.

Практична ендодонтія вимагає від стоматолога визначення правильного діагнозу і чіткого розуміння завдань лікування. Тому всі наші лікарі працюють та вирішують проблеми пацієнтів разом, що дозволяє провести ефективне лікування.

Слід зазначити, що при регулярному відвідуванні стоматолога, хоча б раз на пів року, ви можете уникнути невиліковного карієсу, запалення судин і нервів усередині зуба. Саме при цих захворюваннях і необхідна ендодонтія. Тому подбайте по свої зуби заздалегідь та відвідуйте стоматолога вчасно!

Замовити дзвінок

...

Написати нам

...