+38 (0342) 77-47-95
+38 (050) 537-76-57
+38 (067) 343-60-10

Рентгенографія

Діагностика в клініці «ДіОДі» проводиться за допомогою сучасного обладнання, яке дозволяє зробити якісний знімок одного або декількох зубів. Рентгенографія застосовується в стоматології вже багато років як для діагностики різних захворювань, так і для контролю якості проведеного стоматологічного лікування. Рентгенологічне дослідження проводиться за допомогою просвічування потрібних для вивчення зубів рентгенологічним випромінюванням.

Наша клініка оснащена новітнім обладнанням, а лікарі мають відповідні знання та навички їх використання. Наші прилади дозволяють:

  • отримати знімок ідеальної якості, що важливо для точної діагностики;
  • підібрати необхідну дозу випромінювання персонально для кожного пацієнта;

Зробити рентген зубів також важливо наприкінці лікування, щоб переконатися у якісному виконанні робіт стоматологом. Це просто необхідно робити, наприклад, після пломбування каналів або виправленні прикусу.

Рентген зуба у Івано-Франківську ви можете провести в нашій клініці, тому що тут працюють грамотні спеціалісти, які можуть кваліфіковано оцінити стан кісткової тканини щелепи та скласти необхідний план для майбутнього терапевтичного або ортопедичного лікування.

Замовити дзвінок

...

Написати нам

...